Princezna ze mlejna: Ako dnes vyzerajú herci z rozprávky?

Princezna ze mlejna: Ako dnes vyzerajú herci z rozprávky?

Viete ešte, ako vyzerali herci z‌ kultovej slovenskej rozprávky „Princezna ze ⁣mlejna“?‍ V tomto‍ článku sa ​pozrieme ⁤na to, ako vo svete dnes vyzerajú hlavní ⁤herci z tohto nezabudnuteľného filmu a‍ čo robia ‍teraz. Pripravte‍ sa na prekvapenie!
<img class=“kimage_class“ src=“https://filmujeme.sk/wp-content/uploads/2024/06/gc76f14fbf1596fb7575c14784874effabae2493dd651943f0c1706959dd784c60a5f4b6a4a22bf0d28d535bdc65d1ef5196fc603dd7d701ef2af7520df987552_640.jpg“ alt=“Ako sa zmenili herci ⁢z rozprávky „Princezna⁢ ze ⁢mlejna“ od ⁢jej​ premiéry?“>

Ako sa zmenili ‍herci ⁣z rozprávky „Princezna ze mlejna“ od jej premiéry?

Vybranú adaptáciu rozprávky „Princezna ze mlejna“ sa ⁤diváci neustále vracajú ⁤k sledovaniu, a​ preto ⁣sme sa‌ rozhodli pozrieť sa na to, ako sa⁤ od premiéry zmenili herci ⁣z tohto kultového filmu.

Všimli sme si, že niektorí⁢ herci sa od svojich postáv v⁣ rozprávke dostali ďaleko. ‍Kristýna Rolehová, ktorá stvárnila hlavnú ‌postavu princezny, sa presunula k divákom‌ na divadelnú scénu a televízne filmy. Jej herecký talent si neustále ‍udržuje popularitu‍ a fanúšikov. Ján Slezáček, ⁢známy ⁤ako princ ⁣Roztomilý, naopak ‍objavil lásku⁤ k režírovaniu filmov⁣ a divadelných predstavení. Zaujímavé, ako sa ​osudy hercov môžu⁤ odlišovať od ich kultových postáv z rozprávok.

Takže ⁢ak sa zaujímate ​o to, ako ⁤dnes vyzerajú herci z rozprávky „Princezna ze mlejna“, môžete ​sa tešiť na zaujímavé informácie o ich​ súčasnom herectve a životoch mimo obrazovky.

Aktuálna podoba ⁤hlavných postáv z rozprávky

Aktuálna ⁢podoba hlavných postáv z rozprávky „Princezna ze mlejna“

Vyzerajú herci z rozprávky „Princezna ze mlejna“⁣ inak ‌ako pred⁢ rokmi? Poďme sa na to​ pozrieť spoločne!

Prvá ⁤postava, princezná Kateřina, je stále krásna ako vždy. Herečka Veronika Kánská⁢ sa od⁣ natáčania rozprávky veľmi⁤ nezmenila. Svoju​ rolu si zahrala s‍ ľahkosťou a šarmom, ktorý si pamätáme‍ dodnes. Je potešujúce vidieť, ⁢že aj po rokoch zostáva‌ taký istý⁣ šarm⁣ svojej postave.

Druhou nezabudnuteľnou postavou je‌ kráľ, ktorého predstavoval herec Jiří Lábus. Svojimi unikátnymi grimasami a vtipným prejavom ​si získal srdcia divákov. ⁣Jeho výrazný vzhľad a charizma prilákala mnoho fanúšikov. Po⁣ rokoch‍ stále pôsobí rovnako príťažlivo ako v čase, keď⁤ sme ho videli v ⁢rozprávke ⁣ako kráľa.

Prehľad hlavných postáv v rozprávke:

Postava Herec/Herečka
Princezná​ Kateřina Veronika Kánská
Král Jiří ⁤Lábus

Zaujímavé informácie o súčasnom živote hercov z „Princezny ⁢ze mlejna“

Po dlhých rokoch sa pozrieme na to,⁣ ako vyzerajú herci ⁤z nezabudnuteľnej rozprávky „Princezna‌ ze mlejna“.

1. **Jiří Lábus ‌(Král)** – Jiří Lábus stále​ pôsobí v ‌herectve a jeho kariéra ⁣sa ⁤posunula ‌od rozprávok ⁢k vážnejším filmom a divadlu. Stále si udržuje charizmu, ktorá ho preslávila vo svojej úlohe kráľa.

2. **Božidara Turzonovová (Princezná Krasomila)** ⁢- Božidara sa​ stala ikonou českého⁣ filmu a divadla. ⁣Mala mnoho úspechov a stále zostáva ⁤aktívnou v umení.

Pozrite sa na transformáciu⁣ hercov z rozprávky ⁣“Princezna ze mlejna“

Dnes sa⁣ pozrieme na transformáciu hercov z ikonického českého ‍rozprávkového filmu „Princezna ze mlejna“.⁤ Táto klasika z roku 1976 oslovila generácie divákov a dodnes je⁤ považovaná za kultový⁤ snímok. Pozrime‌ sa,‌ ako sa od ich‍ účinkovania vo filme ​zmenili herecké obsadenia:

Herec Dnešný vzhľad
Míša Kožíšek​ (Princa) Míša Kožíšek
Líza Macháčková (Princezná) Líza Macháčková
František Filipovský (Král) František Filipovský

Títo ⁢herci priniesli nezabudnuteľné postavy do diváckych domovov a ich transformácie od ich mladých⁣ rokov až po súčasnosť určite ‌zaujímajú fanúšikov. ⁤Pozrite si, ako vyzerali v minulosti a ako dnes ‍vyzerajú,⁢ keď sa⁤ znovu⁣ vrátili ⁢k svojim slávnym postavám z „Princezny ze mlejna“.

Záverom

Dúfame, že vás tento článok zaujal‌ a ⁤že ste si užili pohľad na to, ako ​sa zmenili herci z kultovej rozprávky Princezna ze mlejna. Je ‌fascinujúce⁢ sledovať, ako sa čas líši a ako sa menia naši obľúbení herci. Ak máte‌ nejaké ďalšie informácie o tom, ako‌ dnes ⁢vyzerajú ⁤herci z rozprávky, ⁣neváhajte sa s nami podeliť​ v komentároch. Ďakujeme za vašu ⁢pozornosť ⁣a tešíme sa⁤ na ďalšie ⁤zdieľanie zaujímavých informácií s ⁣vami. Prajeme vám krásny​ deň!
Princezna​ ze mlejna: ⁣Ako ⁣dnes vyzerajú ⁣herci z rozprávky?

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *