Povinne nezadaný: 5 herců, kteří překvapili v romantické komedii

Povinne nezadaný: 5 herců, kteří překvapili v romantické komedii

V dnešnej dobe romantických komédií nám často prikazuje Hollywood predvídať, kto sa zamiluje s kým. Avšak v niektorých prípadoch sa stávajú príjemné prekvapenia, keď sa v romantických filmoch objavia herci, ktorí nás inak zvyknú baviť v úplne iných žánroch. Pozrite sa na zoznam päť hercov, ktorí svojou výnimočnou hereckou schopnosťou prispeli do sveta romantických komédií a nachvíli nás prekvapili.

Povahujúce interpretácie hereckých výkonov

V romantických komédiách je vždy dôležité, aby herci dokázali preniesť emócie divákom a priniesť ľahkú atmosféru do filmu. Avšak nie vždy sa herci, ktorí sú známi svojimi dramatickými výkonmi, dokážu presvedčivo zahrať v romantických komédiách. Napriek tomu sa však niektorí herci dokážu vydať z ich vyznaného žánru a prekvapiť nás úžasným hereckým výkonom.

 • Tom Hanks: Tom Hanks je známy svojimi dramatickými výkonmi vo filmoch ako Forrest Gump či Cast Away, avšak ukázal svoj komediálny talent v romantických komédiách ako Napriek diplomu alebo You’ve Got Mail.
 • Sandra Bullock: Aj keď je známa svojimi dramatickými výkonmi napríklad v filmoch Gravity či The Blind Side, dokáže sa presvedčivo predviesť v romantických komédiách ako napr. The Proposal alebo While You Were Sleeping.
 • Ryan Reynolds: Je známy svojimi akčnými výkonmi vo filmoch ako Deadpool či Buried, ale prekvapil nás svojimi komediálnymi schopnosťami v romantických komédiách ako The Proposal alebo Definitely, Maybe.
 • Emma Stone: Získala si uznanie za svoje dramatické výkony vo filmoch ako La La Land alebo Birdman, no jej komediálny talent je neprávom podceňovaný v romantických komédiách ako Crazy, Stupid, Love alebo Easy A.
 • Chris Pratt: Zvykneme ho vidieť vo filmoch akčného žánru alebo sci-fi ako Guardians of the Galaxy či Jurassic World, avšak priniesol nám komické vystúpenia v romantických komédiách ako 10 Year alebo What’s Your Number?

Vtipné a nezabudnuteľné komediálne momenty

Vtipné a nezabudnuteľné komediálne momenty

V romantických komédiách si často oblúk od hercov, ktorí sú známi hlavne svojimi dramatickými alebo akčnými rolami. Napriek tomu sa však niektorí herci dokázali presadiť aj v tomto žánri a ich výkony nám zostali v pamäti. Tu je zoznam piatich hercov, ktorí nás prekvapili svojou schopnosťou pôsobiť nielen seriózne, ale aj vtipne a ľahko.

 • Bradley Cooper – Môžeme ho poznať predovšetkým z dramatických filmov, ale v romantických komédiách ako „Silver Linings Playbook“ ukázal svoje komediálne talenty.
 • Ryan Reynolds – Vďaka filmom ako „The Proposal“ sa Reynolds stal obľúbeným hercom v romantických komédiách, kde exceluje nielen v humoristických situáciách, ale aj vo chvíľach emocionálnej intenzity.
 • Emma Stone – Stone sa presadila v komediálnych žánroch so svojim výkonom v „Crazy, Stupid, Love“ a „La La Land“, kde jej schopnosť byť zábavná a pritom autentická si získala srdcia divákov.

Prekvapujúce výkony v žánri romantických komédií

Pozorovat, jak se herec, který je známý spíše svými dramatickými rolemi, objeví v romantické komedii a překvapí všechny svým komediálním talentem, je vždycky zábavné. Někteří herci dokážou svou širokou hereckou škálu rozšířit i do žánru romantických komédií a excelovat v novém prostředí.

Ve světě filmu se najdou herci, kteří jsou jako stvoření pro romantické komedie, ale pak jsou tu také ti, kteří vás dokážou překvapit. Zde je seznam pěti herců, kteří zaujali v romantických komédiích a dokázali, že mají co nabídnout i v této žánrové kategorii:

 • Ryan Gosling – Obvykle známý spíše z dramatických filmů, Ryan Gosling ukázal svůj komediální talent v romantické komedii „Crazy, Stupid, Love.“, kde ztvárnil kouzelného playboye Jacoba.
 • Anne Hathaway – Anne Hathaway je skvělou herečkou, a to nejen v dramatických rolích. Ve filmu „Vymazat svou hru“, ve kterém si zahrála po boku Rebel Wilson, se ukázala jako komediální hvězda.
 • Aziz Ansari – Komik Aziz Ansari exceluje v žánru komedie, a jeho výkon v romantické komedii „Will & Grace“ to potvrdil. Jeho vtipné poznámky a skvělý timing dodaly filmu další úroveň zábavy.
 • Jennifer Lawrence – Jennifer Lawrence je známá především díky svým dramatickým rolím, ale v romantické komedii „Silver Linings Playbook“ dokázala, že zvládne i lehčí tóny a komediální situace.
 • Ryan Reynolds – Ryan Reynolds je mistrem komedie a jeho výkony v romantických komediích, jako je „The Proposal“ nebo „Deadpool“, to jen potvrzují. Dokáže smích a romantiku spojit do jedinečného mixu.

Odporúčané romanticko-komediálne filmy so zaujímavými hereckými výkonmi

V romantických komédiách často sledujeme osvědčené herecké hvězdy, ale občas nás překvapí nové tváře, které si svým výkonem získají diváky. Zde je seznam pěti herců, kteří se v romantických komediích ukázali jako skvělí herci:

 • Noah Centineo – Proslulý zejména díky filmu „To All the Boys I’ve Loved Before“, Centineo dokázal svým charismatickým projevem zaujmout diváky po celém světě.
 • Ali Wong – Komediální herečka, která se proslavila svou rolí ve filmu „Always Be My Maybe“, dokázala kombinovat komedii s romantikou jako málokdo jiný.
 • Gina Rodriguez – Hvězda seriálu „Jane the Virgin“ se ukázala jako přirozená a chytrá herečka ve filmech jako „Someone Great“ či „Miss Bala“.

Herci Filmy
Noah Centineo To All the Boys I’ve Loved Before
Ali Wong Always Be My Maybe
Gina Rodriguez Someone Great, Miss Bala

Záverom

Dúfam, že vám tento článok pomohol objaviť nové herecké talenty, ktoré vám priniesli úsmev na tvár v romantických komédiách. Nezabudnite sledovať našu stránku pre ďalšie zaujímavé články o filmoch a hercoch. Ďakujeme za vašu pozornosť!
Povinne nezadaný: 5 herců, kteří překvapili v romantické komedii

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *