Polda: Nový kriminálny seriál dobýja obrazovky – Obsadenie

Polda: Nový kriminálny seriál dobýja obrazovky – Obsadenie

V upútavke na nový kriminálny seriál „Polda“ sa nám obetuje na obrazovkách a sľubuje nás strhnúť do sveta zločinu a napätia. V tomto článku sa pozrieme na obsadenie tohto fascinujúceho slovenského dramatu a zistíme, kto v ňom hrá hlavné postavy. Buďte pripravení na poriadnu porciu akcie a mysterióznych zvratov, pretože „Polda“ prichádza do vašich obývačiek s plným nasadením a prekvapeniami.
Polda: Nový kriminálny seriál dobýja obrazovky

Polda: Nový kriminálny seriál dobýja obrazovky

Obsadenie

V novom kriminálnom seriáli Polda zohráva hlavnú rolu talentovaný slovenský herec Matej Cháb. Cháb sa preslávil svojimi hereckými schopnosťami v rôznych inscenáciách divadiel a už sa tešíme na jeho výkon v tomto novom projekte.

Okrem toho sa v seriáli objaví aj skúsený herec Juraj Ďuriš, ktorý si zahrá dôležitú vedľajšiu postavu. Jeho herecký talent a skúsenosti mu určite pomôžu priniesť do seriálu dodatočnú hlbokosť a autenticitu.

Ďalšími členmi obsadenia budú mladí a talentovaní herci, ktorí ešte nemajú toľko skúseností, ale určite prinášajú do projektu nový a svieži pohľad. Ich prítomnosť zabezpečí zaujímavý mix skúseností a nových tvárí, čo prispieva k pestrosti a zaujímavosti seriálu.

Obsadenie seriálu Polda: Poznajte hlavné postavy

Do nového kriminálneho seriálu Polda sa dostali skvelé herecké výkony hlavných postáv. Títo talentovaní herci a herečky prinášajú do obrazoviek dynamiku, napätie a autentičnosť, čím robia z Poldy skutočný zážitok pre divákov.

Výber obsadenia pre seriál Polda bol dôkladný a režisér sa snažil nájsť ideálnych ľudí pre každú postavu. S nasledujúcimi hrdinami sa môžete tešiť na skvelé herecké predstavenia a dobrodružstvá plné zvratov:

 • Tomáš Polda: Vyšetrovateľ, ktorý sa nebojí ísť do neznáma a zastať sa pravdy.
 • Simona Králová: Poldova partnerka, odhodlaná prísť na korene zločinu a dosiahnuť spravodlivosť.
 • Viktor Svetlík: Zlomyseľný zločinec, ktorý sa snaží manipulovať a uniknúť pred spravodlivosťou.

Prekvapujúce obsadenie v kriminálnom seriáli Polda

V novom kriminálnom seriáli Polda sa diváci môžu tešiť na prekvapujúce obsadenie, ktoré dodáva novej tvári tejto populárnej show. Hlavné postavy budú hrať talentovaní herci, ktorí už majú na konte množstvo úspešných projektov v oblasti televízie a filmu.

Medzi hlavných hercov obsadených do seriálu Polda patria:

 • Marek Němec: známy herec, ktorý exceluje vo významných kriminálnych roliach
 • Veronika Kánská: mladá hviezda, ktorá sa už etablovala v odvetví dramatickej herectva
 • Adam Kolář: skúsený herec s hereckým talentom a charizmou

Meno Postava
Marek Němec Detective Jan Polda
Veronika Kánská Forensic Scientist Laura Nováková
Adam Kolář Criminal Psychologist Tomáš Vlček

Kto všetko sa objaví v novej sérii Polda

Kto všetko sa objaví v novej sérii Polda

V nadchádzajúcej novej sérii kriminálneho seriálu Polda sa diváci môžu tešiť na skvelé obsadenie, ktoré im ponúkne ešte viac vzrušujúcich príbehov a zvratov. Medzi hlavných hercov a postavy, ktoré sa objavia v novej sérii patria:

 • Tomáš Maštalír ako komisár Polda
 • Simona Babčáková ako detektívka Lucia
 • Peter Nárožný ako poručík Varga
 • Maroš Kramár ako podplukovník Kocúr

Toto silné obsadenie prinesie do príbehov série Polda novú dynamiku a zaujímavé medziľudské vzťahy, ktoré určite upútajú pozornosť divákov. Nechajte sa prekvapiť, aké zločiny sa tentokrát budú riešiť!

Odhalenie obsadenia: Kto si zahrá v novom seriáli Polda

Veľkým prekvapením pre fanúšikov bolo odhalenie obsadenia nového kriminálneho seriálu Polda. Táto výnimočná séria sľubuje napínavý príbeh, zaujímavé postavy a skvelú hereckú zostavu. Tu je prehľad hlavných hereckých hviezd, ktoré uvidíme v tomto očakávanom projekte:

 • Peter Holý – v hlavnej úlohe komisára Poldu, neohrozeného vyšetrovateľa s tvrdým charakterom.
 • Zuzana Nováková – mladá a ambiciózna detektívka, ktorá spolupracuje s komisárom Poldom na rozlúsknutí zločinov.
 • Michal Krajčík – záhadný a intrigujúci zločinec, ktorý sa stane hlavným protivníkom komisára Poldu.

Toto obsadenie sľubuje skvelú chemiu medzi hercami a zaujímavé herecké výkony, ktoré nás nechajú napätím pozerať na obrazovky. Polda je bezpochyby novým hitom na slovenskej televíznej scéne!

Kľúčové poznatky

Dúfame, že tento článok Vás lepšie zoznámil s novým kriminálnym seriálom Polda a jeho obsadením. Pokiaľ ste fanúšikom napínavých príbehov plných zvratov, určite nechýbajte pri sledovaní tejto série. Tešíme sa na vaše komentáre a pocity pri sledovaní tejto novinky na obrazovkách. Ďakujeme za pozornosť a dovidenia pri ďalšom čítaní.
Polda: Nový kriminálny seriál dobýja obrazovky - Obsadenie

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *