Kissing Booth: Romantická komédia pre mladých – Obsadenie

Kissing Booth: Romantická komédia pre mladých – Obsadenie

Vitajte v nášho článku o „Kissing Booth: Romantická komédia pre mladých – Obsadenie“, kde sa pozrieme na herecké obsadenie tohto populárneho filmu. Sledujte náš článok a zistite viac o týchto talentovaných hercoch a herečkách, ktorí prinášajú do života túto romantickú komédiu.

Informácie o obsadení filmu Kissing Booth

Here is the casting information for the popular romantic comedy film Kissing Booth:

Actor/Actress Character
Joey King Elle Evans
Joel Courtney Lee Flynn
Jacob Elordi Noah Flynn
Meganne Young Rachel

These talented actors bring the beloved characters from the book to life, captivating audiences with their performances. The chemistry between the lead actors, Joey King and Jacob Elordi, adds to the charm of this coming-of-age romantic comedy.

If you haven’t watched Kissing Booth yet, be sure to check it out for a fun and heartwarming movie experience!

Hlavné postavy a ich charakteristiky

Hlavné postavy a ich charakteristiky

V romanticko-komediálnej snímke Kissing Booth hrájú hlavné postavy mladí a talentovaní herci, ktorí úspešne pridávajú úsmev na tvár divákov. Tento príbeh o priateľstve, láske a dospelosti je vďačný najmä svojmu obsadeniu, ktoré vytvára nezabudnuteľné postavy.

V hlavných úlohách filmu Kissing Booth zahrali:

 • Elle Evans (Joey King): Charizmatická a odvážna hlavná hrdinka, ktorá sa snaží nájsť svoje miesto vo svete a zároveň bojuje so svojimi citmi voči svojmu najlepšiemu priateľovi.
 • Noah Flynn (Jacob Elordi): Príťažlivý a sebavedomý chlapík, ktorý skrýva svoje slabiny a túžby za tvrdým povrchom. Jeho vzťah s Elle prináša mnoho rozruchu a vášní.
 • Lee Flynn (Joel Courtney): Verný a oddaný priateľ Elle, ktorý sa snaží balansovať medzi lojalitou k svojmu bratovi Noahovi a priateľstvom k Elle.

Postava Herci
Elle Evans Joey King
Noah Flynn Jacob Elordi
Lee Flynn Joel Courtney

Názory kritikov a divákov na výkon hercov

Názory kritikov a divákov na výkon hercov

Na výkon hercov vo filme Kissing Booth sa diváci a kritici zhodujú, že mladí herci predviedli presvedčivé a dojemné herecké výkony. Ich chemická interakcia bola príjemná a prispela k autentickej a emotívnej atmosfére filmu. Herecké obsadenie prinieslo do filmu čerstvý dych a mladistvú energiu, ktorá oslovila najmä mladšiu divácku generáciu.

Herecké duo Joey King a Jacob Elordi si zaslúži uznanie za ich príťažlivú hereckú hru a schopnosť emotívne predať pocitovú zložku príbehu. Ich romantické scény boli autentické a plné citu, čo divákom privodilo naozajstné emócie. Okrem hlavných postáv sa aj vedľajšie postavy ukázali byť dobre vykreslené a zohrali dôležitú úlohu pri tvorbe filmovej atmosféry.

Herci Výkon
Joey King 4.7/5
Jacob Elordi 4.5/5

Najlepšie herecké výkony vo filme Kissing Booth

Najlepšie herecké výkony vo filme Kissing Booth

Obsadenie filmu Kissing Booth prinieslo niekoľko fantastických hereckých výkonov, ktoré dokázali prilákať pozornosť divákov po celom svete. Tu je pár najlepších hereckých výkonov vo filme:

 • Joey King ako Elle Evans: Hlavná herečka filmu, Joey King, sa vo svojej roli Elle Evans dokázala presne chytiť do kože tínedžerskej hrdinky, ktorá musí čeliť mnohým romantickým a osobným výzvam.
 • Jacob Elordi ako Noah Flynn: Jacob Elordi zahral rolu Noah Flynn, ktorý je typickým zástupcom populárneho chlapca na strednej škole. Jeho herecký prejav priniesol do filmu vhodnú dávku charisma a citlivosti.
 • Joel Courtney ako Lee Flynn: Joel Courtney, ktorý hral postavu Leea Flynna, bol skvelým doplnkom hlavného hereckého dua. Jeho dynamika s Joey King vytvorila skvelé momenty plné humoru a emócií.

Podrobný pohľad na herecké obsadenie romantického filmu

Podrobný pohľad na herecké obsadenie romantického filmu

V romantickom filme Kissing Booth sa môžeme tešiť na mladé a talentované herecké obsadenie, ktoré nám prinesie svieži dych do tohto žánru. Hlavné postavy budú hráť:

 • Joey King ako Elle Evans – sympatická a energická protagonistka príbehu, ktorá sa zaplieta do komplikovaných láskych vzťahov.
 • Jacob Elordi ako Noah Flynn – zvodný chlapík s tajomnou minulosťou, ktorý okúzli Elle svojou prítomnosťou.
 • Not only does the film feature well-known teenage heartthrobs, but also introduces up-and-coming stars who bring their own charm to the screen:
 • Meganne Young ako Rachel – najlepšia kamarátka Elle, ktorá je vždy pripravená na dobrodružstvá a životné výzvy.
 • Carson White ako Lee Flynn – Noahov brat a Ellein priateľ, ktorý sa ocitne v strede láskych konfliktov.

Toto vyvážené a dynamické obsadenie nám prisľubuje dojemné a zábavné predstavenie plné romantiky, humoru a nečakaných zvratov, ktoré si zamilujú nielen tínedžeri, ale aj všetci, ktorí majú radi romantické komédie s nádychom drámy.

Odporúčania pre fanúšikov romantických komédií o obsadení Kissing Booth

V prípade, že ste sa nadchli pre romantickú komédiu Kissing Booth, nezabudnite sa pozrieť na zaujímavé obsadenie filmu, ktoré prispieva k celkovej atmosfére a úspechu filmu. Tu je niekoľko odporúčaní pre fanúšikov romantických komédií, ktorí si radi pozrú obsadenie tohto filmu:

 • Joey King – Táto talentovaná herečka stvárnila hlavnú postavu Elle Evans a pritiahla pozornosť divákov svojím charizmatickým prejavom a príťažlivou osobnosťou.
 • Jacob Elordi – Herec Jacob Elordi obliekol rolu Noaha Flynna, ktorý sa stal idolom mnohých fanúšikov. Jeho vzťah s Elle je jemným príbehom plným lásky a emócií.
 • Joel Courtney – Joel Courtney zahral Lee Flynna, najlepšieho priateľa Elle a brata Noaha. Jeho postava pridáva do príbehu komickú a priateľskú dynamiku.

Meno Rola
Joey King Elle Evans
Jacob Elordi Noah Flynn
Joel Courtney Lee Flynn

Zaujímavosti o hercoch vo filme Kissing Booth

V romantickom filme Kissing Booth sa predstavia mladí a talentovaní herci, ktorí svojimi výkonmi nadchli divákov po celom svete. Pozrime sa bližšie na niektoré zaujímavosti o hercoch, ktorí si zahrali v tomto pútavom príbehu plnom lásky a humoru.

Ekskluzívne zábery k hercom vo filme:

 • Joey King: Mladá herečka Joey King sa preslávila svojím hereckým výkonom nielen vo filme Kissing Booth, ale aj v ďalších úspešných projektoch ako napríklad The Act či The Kissing Booth 2.
 • Jacob Elordi: Austrálsky herec Jacob Elordi získal veľkú popularitu vďaka úlohe Noah Flynn v Kissing Booth. Okrem toho si zahral aj v seriáli Euphoria, ktorý stojí za obrovským ohlasom.

Tabuľka obsadenia vo filme Kissing Booth:

Meno herca/herečky Postava
Joey King Elle Evans
Jacob Elordi Noah Flynn
Joel Courtney Lee Flynn

Záverom

Dúfam, že ti táto ukážka obsadenia filmu „Kissing Booth: Romantická komédia pre mladých“ poskytla zaujímavý pohľad na to, kto bude účinkovať v tomto očakávanom pokračovaní. Napriek tomu, že niektoré informácie stále zostávajú tajomstvom, určite môžeme očakávať skvelý herecký výkon od tohto talentovaného tímu. Už sa tešíme na premiéru a na to, čo nám toto romantické dobrodružstvo prinesie!

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *