Najlepšie filmy roku 2017: 10 snímok, ktoré vás ohromia

Dovoľte nám predstaviť vám 10 najlepších filmov roku 2017, ktoré sa stanú neprehliadnuteľnými skvostmi pre všetkých filmových nadšencov. Tieto diela vás ohromia svojou jedinečnou kvalitou a nezabudnuteľnými príbehmi.Či ste fanúšikom akčných trhákov, dojemných drám alebo mysterióznych thrillerov, určite si v tomto výbere nájdete niečo pre seba. Pripravte sa na nezabudnuteľnú filmovú cestu roku 2017!

Nenapodobiteľný vizuálny zážitok: Blade Runner 2049

Blade Runner 2049 je jedným z najvýznamnejších filmov roku 2017, ktorý ponúka divákom nenapodobiteľný vizuálny zážitok. V režijnom dieli od Dennisa Villeneuvea je každý záber starostlivo premyslený a vizuálne pôsobivý. Svet, ktorý je vytvorený pre tento film, je bohatý na detaily a úchvatný svojou atmosférou. Fanúšikovia sci-fi žánru určite ocenia túto podmanivú estetiku a inovačné vizuálne efekty, ktoré film ponúka.

Blade Runner 2049 sa predstavuje ako jedinečný filmový zážitok, ktorý sa odvíja v dystopickom svete plnom tajomstiev a neistôt. Vďaka grandióznej hudbe od skladateľa Hansa Zimmera a stylovým hereckým výkonom hlavných postáv, film dokáže diváka vtiahnuť do svojej zložitej a pôsobivej atmosféry. Táto sci-fi snímka je určite jednou z perál roku 2017, ktorá si zaslúži byť zapísaná do filmových dejín.

Film Rok
Blade Runner 2049 2017

Emocionálny ťahák: Call Me By Your Name

Emocionálny ťahák „Call Me By Your Name“ je jedným z najlepších filmov roku 2017, ktorý určite nevynecháte. Tento film sa zameriava na vzťah medzi mladým mužom a starším mužom počas jedného leta v talianskej vidieckej oblasti. S jemnou réžiou a silnými hereckými výkonmi, film vás ohromí svojou krásou a zraniteľnosťou postáv.

V tomto emocionálnom snímku sa prelína láska, túžba a strata, čím vytvára komplexný príbeh o objavovaní vlastnej identity a prijatí vlastných pocitov. Film Call Me By Your Name sa vyznačuje nádhernými scénami talianskej krajiny, ktoré umocňujú atmosféru príbehu a pohlcujú diváka do diania na plátne.

Hlavní herci Režisér
Timothée Chalamet Luca Guadagnino

Fantastický príbeh zasadený do reality: Get Out

Fantastický príbeh zasadený do reality: Get Out

Get Out je jedným z najzaujímavejších filmov roku 2017, ktorý kombinuje fantáziu s realitou a prináša divákovi jedinečný zážitok. Tento hororový thriller režírovaný Jordanom Peelom sa nebojí prekročiť hranice a otvára dôležité otázky o rasizme a spoločenských nerovnostiach.

Výnimočné herecké výkony, napínavý príbeh a prekvapivé zvraty robia z Get Out film, ktorý si zaslúži pozornosť v každej filmovej zbierke. Jeho kombinácia hrôzy, humoru a sociálneho komentára ho radí medzi najlepšie filmy roka 2017. Okrem toho hodnotení kritikmi a návštevníkmi kiná svedčia o jeho výnimočnosti.

Get Out nie je len ďalším obyčajným hororom, ale filmom, ktorý dokáže oslovovať divákov na rôznych úrovniach a ponúka im príležitosť na refl exiu nad aktuálnymi spoločenskými problémami. Jordan Peele vytvoril dielo, ktoré sa vyznačuje originalitou a odvahou, a preto si zaslúži miesto medzi top 10 filmami roku 2017.

Intenzívna psychologická dráma: Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri je intenzívna psychologická dráma, ktorá si zaslúžila uznanie na mnohých filmových festivaloch. Príbeh sa sústreďuje okolo matky, ktorá bojuje za spravodlivosť po smrti jej dcéry. S vynikajúcimi hereckými výkonmi od Frances McDormand a Sama Rockwella, tento film vás určite nechá hlboko premýšľať.

V roku 2017 sa našlo mnoho skvelých filmov, no Three Billboards Outside Ebbing, Missouri jednoznačne patrí medzi tie najlepšie. Pokiaľ máte radi náročné psychologické dramy so silnými postavami a dobre vypracovaným príbehom, tento snímok by pre vás nemal chýbať na zozname. Nie náhodou dostal viaceré nominácie na Oscara, vrátane Ocenenia za najlepší film.

Výnimočná réžia od Martina McDonagha prináša divákovi nezabudnuteľný zážitok a zanecháva ho s mnohými otázkami a emóciami. Ak si chcete pozrieť jeden z najlepších filmov roku 2017, neváhajte a dajte mu šancu. Určite nebudete ľutovať.

Napínavý horor s originálnym prístupom: It

Napínavý horor s originálnym prístupom: It

It, natočený režisérom Andym Muschiettim, je jedným z najúspešnejších hororových filmov roku 2017. Jeho originálny prístup a napínavý dej sú schopné ohromiť každého diváka. Tento film je založený na slávnom románe Stephena Kinga a následne sa dostal medzi najlepšie horory tohto roku.

Fascinujúce postavy a nečakané zvraty v príbehu robia z filmu It absolútnu hororovú pecku. Výnimočné herecké výkony a vizuálne efekty pridávajú na autenticite tomuto hororovému dielu. Bez ohľadu na to, či ste fanúšikom hororov alebo nie, It vám poskytne silné a nezabudnuteľné zážitky.

Inovatívny animovaný skvost: Coco

Coco je inovatívny animovaný skvost, ktorý si zaslúžil miesto medzi najlepšími filmami roku 2017. S touto filmovou parádou od štúdia Pixar vstupujete do kúzelného sveta Día de los Muertos, kde sa odohráva príbeh mladého chlapca, ktorý sa snaží stať sa hudobníkom napriek rodinnej prohibícii.

Vizuálna stránka Coco je jednoducho ohromujúca. Každý detail, farba a animácia v tomto filme sú premyslené do najmenších detailov, čo len umocňuje jeho pôsobivý dojem. Hudba z dielne skladateľa Michaela Giacchina navyše dotvára tento fantastický svet do dokonalosti.

Ak ste milovníkom animovaných filmov plných emócií, humoru a krásne spracovaných príbehov, Coco je pre vás ten pravý poklad. Nechajte sa uniesť do sveta magických farieb, hudby a pohádky, ktorá sa vám navždy vryje do pamäti.

Epické sci-fi dobrodružstvo: War for the Planet of the Apes

Epické sci-fi dobrodružstvo: War for the Planet of the Apes

Epické sci-fi dobrodružstvo „War for the Planet of the Apes“ je jedným z najlepších filmov roku 2017, ktorý vás určite ohromí svojou úžasnou vizuálnou stránkou a pútavým príbehom. Tento film je skvelou kombináciou akcie, napätia a emocionálneho ladenia, ktoré vás nepustí ani na chvíľu.

V „War for the Planet of the Apes“ sa dočkáte neuveriteľných efektov, ktoré vás vtiahnu do sveta, kde ľudia a opice bojujú o prevahu. Vyzerá to, že sa blíži definitívny koniec vojny a zvíťazí ten, kto bude schopný prekonať vlastné hranice a zvládne ťažké rozhodnutia. Tento film je skutočným klenotom v rámci sci-fi žánru a určite vás nenechá chladnými.

Výkony hercov, vizuálne efekty a napätie, ktoré sa budú stupňovať až do poslednej minúty, robia z „War for the Planet of the Apes“ jednu z najlepších filmov roku 2017. Ak milujete sci-fi žáner, tento film je pre vás povinnosťou.

Príjemné prekvapenie indie kinematografie: Lady Bird

Príjemné prekvapenie indie kinematografie: Lady Bird

Swimming against the current of blockbuster films, indie cinema continues to deliver hidden gems that captivate audiences worldwide. One such delightful surprise from the indie film scene is Greta Gerwig’s coming-of-age masterpiece, Lady Bird. This heartwarming and relatable film follows the journey of a young woman navigating the trials and tribulations of adolescence, family dynamics, and the pursuit of her dreams.

With its authentic storytelling, stellar performances, and charming cinematography, Lady Bird has garnered critical acclaim and cemented its place as one of the standout films of 2017. Through its nuanced characters and poignant narrative, the film strikes a chord with viewers of all ages, resonating with themes of self-discovery, love, and the complexities of growing up.

Whether you’re a fan of indie cinema or simply looking for a refreshing take on the coming-of-age genre, Lady Bird is a must-watch that promises to leave a lasting impression. Step into the world of this indie masterpiece and immerse yourself in a story that is as touching as it is unforgettable.

Rozpaľujúci kriminálny triler: Good Time

Rozpaľujúci kriminálny triler Good Time je jedným z najväčších filmových skvostov roku 2017, ktorý si určite nenecháte ujsť. Tento film vás od prvej minúty vtiahne do svojej drámy a nekompromisne vás drží v napätí až do samého konca.

V hlavnej úlohe sa predstaví Robert Pattinson, ktorý podáva neuveriteľný herecký výkon a dokáže divákov na celú dobu podržať vo svojej mocnej a temnej postave. Atmosféra filmu je hustá a intenzívna, čím vás stále drží v neustálom napätí a očakávaní toho, čo sa bude diať ďalej.

Good Time je jedným z desiatich filmov, ktoré v roku 2017 definitívne nadvihli laťku pre filmovú tvorbu a budú vás ohromiť svojou autenticitou a brilantnosťou. Nezabudnuteľné postavy, pútavý dej a výborná réžia rozhodne robia z tohto filmu jedinečný zážitok, ktorý sa určite dostane aj do vášho zoznamu obľúbených.

Nechúť opustiť kino: The Shape of Water

Veľa ľudí si odchádza zo sály počas záverečných titulkov, ale ak pôjdete na nový film The Shape of Water, nebudete chcieť odísť. Tento fantastický film od réžiséra Guillerma del Toro vás vtiahne do nezabudnuteľného príbehu lásky medzi ženou a vodným tvorom. S úžasnou hereckou zostavou a nádherným vizuálnym spracovaním, toto dielo je jednoducho nutné vidieť na veľkom plátne.

Ak máte radi inovatívne filmy, The Shape of Water je určite pre vás. Tento film je jedným z najlepších filmov roku 2017 a určite vás ohromí svojou jedinečnou atmosférou. Nechajte sa strhnúť do sveta fantázie a nezvyčajného príbehu, ktorý si zamilujete.

Záverom

Nechajte sa inšpirovať týmito desiatimi ohromujúcimi filmami roku 2017 a objavte ich zaujímavé príbehy, skvelý herecký výkon a nádherne spracované vizuály. Nech sa nezabudnuteľné zážitky z kina stali súčasťou vašej filmovej zbierky a nech vás tieto filmy inšpirujú k novým dobrodružstvám vo svete kinematografie. Buďte pripravení na to, že vás niektoré z týchto filmov môžu doslova zajať svojou genialitou a nechajte sa uniesť do sveta umenia a zábavy.

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *