Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Zviera 2 (2007)

Zvíře

,

Animal 2

Zviera 2 (2007)
CZ DABING
3.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 48 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 93 min

Popis k filmu Zviera 2

James "Animal" Allen (Ving Rhames) vzal vinu svého nejstaršího syna na sebe a odpykává trest ve vězení ve Folsomu. Když zde vypuknou nepokoje mezi černými a mexičany, přesunou Animala do vězení v Susanville. Zatím je venku obviněn jeho mladší syn z vraždy. Aby ochránil i druhého syna, musí se vrátit do své temné minulosti.(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Ryan Combs

Herci: Ving Rhames, Vicellous Reon Shannon, Yannick Bisson, Conrad Dunn, Benz Antoine, K.C. Collins, Kevin Duhaney, Jana Williams, Christopher Cordell, Stephen R. Hart, Sean Orr, Shawn Storer, Kedar Brown, Richard Waugh, Merwin Mondesir, Aimée Leigh

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 100.26.176.182 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Zviera 2 (2007)