Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Zúčtování (1986)

Quiet Cool

Zúčtování (1986)
CZ TITULKY
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 76 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 80 min

Popis k filmu Zúčtování

Zkušený kriminalista Dillon (James Remar), který pátrá po zločincích ve velkém městě celý život, si myslí, že už ho nemůže nic zaskočit. Opak je pravdou, při pronásledování šéfa marihuanového gangu je zaskočen nečekanou přítulností bossovy exmilenky. A začínají potíže...(Sifaka) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Clay Borris

Herci: James Remar, Adam Coleman Howard, Daphne Ashbrook, Jared Martin, Nick Cassavetes, Chris Mulkey, Clayton Landey, Brooks Gardner, Fran Ryan, Ted White, Rob Moran, Robert Shaye, Clay Borris, Russell Solberg, John Hall, Joey Sagal, Judith Ledford

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.94.129.211 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Zúčtování (1986)