Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Zavařovačka života (2018)

A Jar Full of Life

Zavařovačka života (2018)
SK TITULKY
1.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 0 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Nemecko

Dĺžka: 89 min

Popis k filmu Zavařovačka života

Marleen má celý život teprve před sebou. Je jí sice již přes 20, ale stále žije se svými rodiči a nemá žádné cíle ani touhy. Rutina běžných dní se zdá být nezničitelná a dokonce ani Marleenin milovaný starší bratr ji zřejmě nedokáže pomoci vymanit se z tohoto zdánlivě věčného stereotypu. Až osobní tragédie otřese Marleen do takové míry, že se vydá na dobrodružství, na něž evidentně vůbec není připravena: v Hamburku totiž kotví loď, která ji má odvézt do Antarktidy. Ale jak se tam má dostat s pouhými osmi eury v kapse? A to je jen začátek jedné legrační a zároveň emocionální cesty.(JuniorFest) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Florian Ross

Herci: Matthias Schweighöfer, Jella Haase, Juliane Köhler, Uwe Ochsenknecht, Jasmin Lord, Adam Bousdoukos, Marc Benjamin, Emma Drogunova, Lars Rudolph, Katy Karrenbauer, Martina Eitner-Acheampong, Ilka Bessin, Gerdy Zint, Gisa Flake, Gustav-Peter Wöhler, Gerda Böken

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Zavařovačka života (2018)