Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Žabí princ (2001)

Žabí princ v New Yorku

,

Prince Charming

Žabí princ (2001)
CZ DABING
3.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 46 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 87 min

Popis k filmu Žabí princ

Bylo nebylo kdysi Království anwynské, v němž žil okouzlující princ Jan a čaroděj-amatér Rodney, toho času princův sluha, jehož služba má vypršet v den Janovy svatby s půvabnou princeznou Gwendolinou, dcerou krále Lothianského. Sňatkem královských potomků tak má být ukončena třicetiletá vzájemná válka a obnoven mír v obou zemích. Jak už to ale v pohádkách bývá, všechno nejde tak hladce, jak se korunované hlavy mezi sebou dohodnou. Princ Anwynský je totiž mladík víc než temperamentní a neodepře si potěšení s neznámým děvčetem ani ve svatební den. Za hanebný čin je poprávu i se svým věrným panošem proměněn v žábu a bude tomu do chvíle, než královského chlípníka na rty krásná dívka z čisté lásky políbí.(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Allan Arkush

Herci: Martin Short, Christina Applegate, Andrea Martin, Billy Connolly, Bernadette Peters, Sean Maguire, Colin Fox, Marcia Bennett, David Fox, Julian Richings, Michael Boisvert, John Stead, Meredith McGeachie, Duane Murray, Mark Burgess, Clyde Whitham

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Žabí princ (2001)