Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Walk. Ride. Rodeo. (2019)

Riding on Faith: The Amberley Snyder Story

Walk. Ride. Rodeo. (2019)
CZ TITULKY
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 62 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 100 min

Popis k filmu Walk. Ride. Rodeo.

Velice inspirativní film natočen podle příběhu Amberley Snyder, dívky z Wyomingu, která už od útlého dětství závodí na koni v disciplíně barrel race. Po autonehodě  však ochrne od pasu dolů a vypadá to, že už se nikdy znova neposadí na koně a hlavně, že už nikdy nebude chodit. Po autonehodě začíná cvičit, a když se jí doktor zeptá, jak vidí svou budoucnost, odpoví naprosto jasně: "Walk, Ride, Rodeo."(Nalien) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Conor Allyn

Herci: Missi Pyle, Spencer Locke, Alyvia Alyn Lind, Bailey Chase, Kathleen Rose Perkins, Sherri Shepherd, Barbara Alyn Woods, Max Ehrich, Kenneth Miller, Matt Medrano, Mitchell Hoog, Raleigh Cain

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.233.224.8 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Walk. Ride. Rodeo. (2019)