Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Vražedná pravda (1999)

Kde je ukrytá pravda

,

Where the Truth Lies

Vražedná pravda (1999)
SK DABING
3.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 0 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 90 min

Popis k filmu Vražedná pravda

Známa advokátka čiernej pleti Lilian Martinová chce podporiť kandidatúru chirurga Sandera Morgana v senátnych voľbách. Vedúca volebnej kampane, Dana Laceyová (Marlee Matlinová), pracuje s Morganom (Brian McNamara) na príprave kampane s stane sa nepriamym svedkom vraždy, keď ho niekto nečakane dobodá pri vchodových dverách. Dana je hluchá, ale vie odčítavať z pier a niekedy využíva tlmočníka. Napriek tomu, že ohlási vraždu , stáva sa podozrivou. Lilian verí v jej nevinu a ponúkne jej, že ju bude obhajovať. Robí všetko pre to, aby jej pomohla. Dana jej však skomplikuje prácu a zatají dôležitú informáciu, že kedysi chodila s Morganovým synom Billom, bola s ním tehotná. Sander Morgan ju donútil ísť na potrat. Bill sa síce príkazu podrobil, ale svojmu otcovi to nikdy neodpustil. Lilian pripustí možnosť, že vraždu spáchala nešťastná dvojica, ale bolo to tak naozaj?(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Nelson McCormick

Herci: Marlee Matlin, Regina King, Linden Ashby, Brian McNamara, Susan Walters, Robert Blanche, Betty Moyer, Ethan Hoyt

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.233.224.8 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Vražedná pravda (1999)