Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Viem, čo si robil minulý piatok trinásteho (2000)

Vím, co jsi dělal minulý pátek 13.

,

Skřekot

,

Shriek If You Know What I Did Last Friday the Thirteenth

Viem, čo si robil minulý piatok trinásteho (2000)
CZ DABING
- / 5
Hlasov: 0
ČSFD 42 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 86 min

Popis k filmu Viem, čo si robil minulý piatok trinásteho

Záhadný vrah v maske (CHRIS PALERMO) zavraždí jednu zo študentiek strednej školy Bulimia Falls High. Čoskoro dostanú viacerí jej spolužiaci plavovlasá kráľovná krásy Barb Primesuspectová (JULIE BENZOVÁ), športovo založený slaboduchý Slab O’Beef (SIMON REX), hispánska kráska v čiernom a s lesbickými sklonmi Martina Martinezová (MAJANDRA DELFINOOVÁ), nováčik Dawson Deary (HARLEY CROSS) a panic Boner (DANNY STRONG) lístok, ktorým im vrah oznamuje, že vie, čo robili minulý rok v lete. Študenti sú vyľakaní, necítia sa bezpečne. Prípadom sa zaoberá miestny policajt Doughy (TOM ARNOLD), ale aj zvedavá televízna reportérka Hagitha Utslayvoá (TIFFANI THIESSENOVÁ), ktorá chce vraha vypátrať, aby získala mediálnu slávu. Všetci zúčastnení sa napokon rozhodnú, že najlepším úkrytom pred maskovaným vrahom bude nejaké odľahlé miesto, napríklad letný tábor. Kým však stačia nejaký nájsť, ukryjú sa vo veľkom dome, kde vrah konečne môže rozohrať celý rad bláznivých pokusov, ktorými by naplnil očakávania filmových postáv i divákov...(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: John Blanchard

Herci: Julie Benz, Harley Cross, Simon Rex, Coolio, Danny Strong, Shirley Jones, Aimee Graham, Tiffani Thiessen, Tom Arnold, Kim Greist, Mink Stole, David Herman, Alanna Ubach, Gavin Grazer, Majandra Delfino, Khrystyne Haje, Artie Lange, Jimmie Walker, Ryan Francis, James Pomichter, Elena Schuber, Rose Marie, Christian Everhard, Michael Reisz, Renée Graham

Trailer Viem, čo si robil minulý piatok trinásteho NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.231.229.89 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Viem, čo si robil minulý piatok trinásteho (2000)