Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Vetřelec: Nebeská bitva (2017)

Alien Convergence

Vetřelec: Nebeská bitva (2017)
CZ DABING
- / 5
Hlasov: 0
ČSFD 10 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 87 min

Popis k filmu Vetřelec: Nebeská bitva

Na Zemi dopadnou tři meteority. Brzy se ale ukáže, že s těmito vesmírnými tělesy přišla na Zem záhadná forma života v podobě obřích draků, kteří mají v plánu se zde usadit. Jediný, kdo je může zastavit je tým bývalých vojenských pilotů, kteří pracují na vývoji chytrých letadel, která by bylo možné ovládat pouze silou mysli. Vedoucí týmu Emma Harperová se tedy rozhodne vyrazit na nejbližší vojenskou základnu. Musí přesvědčit velitele, aby jí dal letadlo, do kterého by zabudovali tuto novou technologii a vydali se do boje s mimozemšťany.(TV Barrandov) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Rob Pallatina

Herci: Caroline Ivari, Ikaika Jonathan, Michael Marcel, Mishone Feigin, Britt George, Dennis Renard, Mike Duff

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.231.229.89 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Vetřelec: Nebeská bitva (2017)