Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Hop (2011)

Velikonoční superzajda

Hop (2011)
CZ DABING
3.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 53 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 91 min

Popis k filmu Hop

Hlavním hrdinou snímku je velikonoční zajíček Hop snící o budoucnosti rockové hvězdy. Jednoho dne však Hopa přejede autem Fred, mladý ulejvák, u kterého se v tu chvíli probudí něco jako černé svědomí. Vezme Hopa domů a slíbí mu, že se postará jak o něj, tak o část jeho velikonočních povinností. Oba nesourodí spolubydlící se však velmi rychle naučí, že je čas dospět.(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Tim Hill

Herci: Russell Brand, James Marsden, Kaley Cuoco, Hank Azaria, Gary Cole, Elizabeth Perkins, David Hasselhoff, Hugh Laurie, Jayden Lund, Christian Long, Chelsea Handler, Dustin Ybarra, Tucker Albrizzi, Tiffany Espensen, Carlease Burke, Greg Lewis

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 100.26.176.182 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Hop (2011)