Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

V tomhle zámku straší, šéfe! (1989)

V tomhle zámku straší, šéfe! (1989)
CZ DABING
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 57 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Československo

Dĺžka: 74 min

Popis k filmu V tomhle zámku straší, šéfe!

Podvodník Pepan (Petr Nárožný) a jeho kumpáni (Naďa Konvalinková, Karel Heřmánek) se rozhodnou udělat na jednom zámku tzv. "velkou ránu. Netuší však, že proradná Barbara (Jiřina Bohdalová) má v úmyslu je předejít...(donkocicak) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Hynek Bočan

Herci: Petr Nárožný, Naďa Konvalinková, Karel Heřmánek, Jiřina Bohdalová, Jiří Sovák, Lubomír Lipský st., Ladislav Trojan, František Husák, Pavel Nový, Jan Kanyza, Uršula Kluková, Otakar Brousek ml., Vladimír Krška, Miloslav Štibich, Lída Roubíková, Jindřich Hinke, Robert Vrchota, Miluše Šplechtová, Jiří Schwarz

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.94.129.211 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu V tomhle zámku straší, šéfe! (1989)