Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Úpal (2008)

Heatstroke

Úpal (2008)
SK DABING
1.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 17 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 80 min

Popis k filmu Úpal

Našu rodnú planétu sa snažia osídliť votrelci z vesmíru, ktorí neváhajú zájsť až do krajnosti – dokonca začali zohrievať jej atmosféru, aby im ešte viac vyhovovala, čím odštartovali nezvratné globálne otepľovanie! Zemi, ako ju poznáme, hrozí zánik, a tak sa na jej záchranu podujmú vojenský kapitán Steve O'Bannon (D.B. Sweeney) a jeho muži, ktorý zatiaľ nemajú presne vyhranenú taktiku boja, zato však len tri hodiny na odvrátenie fatálnej katastrofy a eliminovanie vražedných mimozemšťanov! Stačí jediná chybička, jedno jediné nesprávne rozhodnutie a... Zem prestane existovať. Našťastie je tu však ešte i krásna a bystrá modelka Caroline (Danica McKellar)...(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Andrew Prowse

Herci: D.B. Sweeney, Danica McKellar, Wayne Pygram, Chris Cleveland, Francesca Buller

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.205.176.85 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Úpal (2008)