Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Úpal (2008)

Heatstroke

Úpal (2008)
SK DABING
1.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 17 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 80 min

Popis k filmu Úpal

Našu rodnú planétu sa snažia osídliť votrelci z vesmíru, ktorí neváhajú zájsť až do krajnosti – dokonca začali zohrievať jej atmosféru, aby im ešte viac vyhovovala, čím odštartovali nezvratné globálne otepľovanie! Zemi, ako ju poznáme, hrozí zánik, a tak sa na jej záchranu podujmú vojenský kapitán Steve O'Bannon (D.B. Sweeney) a jeho muži, ktorý zatiaľ nemajú presne vyhranenú taktiku boja, zato však len tri hodiny na odvrátenie fatálnej katastrofy a eliminovanie vražedných mimozemšťanov! Stačí jediná chybička, jedno jediné nesprávne rozhodnutie a... Zem prestane existovať. Našťastie je tu však ešte i krásna a bystrá modelka Caroline (Danica McKellar)...(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Andrew Prowse

Herci: D.B. Sweeney, Danica McKellar, Wayne Pygram, Chris Cleveland, Francesca Buller

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.209.80.87 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Úpal (2008)