Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Unesené (2017)

Texaský bordel

,

Trafficked

Unesené (2017)
SK DABING
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 55 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 104 min

Popis k filmu Unesené

Milióny zraniteľných dievčat z celého sveta sú unášané obchodníkmi s bielym mäsom do otrasného sveta sexuálneho otroctva a neúprosne vykorisťované, aby vytvorili zisk vo výške sto miliárd dolárov ročne. To je viac ako celkový ročný zisk spoločností Google, Microsoft, Nike a Starbucks dohromady. Film, inšpirovaný skutočnými postavami z ocenenej knihy Sex Trafficking od Siddhartha Karu, opisuje príbeh troch takýchto dievčat z Ameriky, Nigérie a Indie. Po tom, čo boli unesené prostredníctvom prepracovanej globálnej siete nelegálneho obchodu s ľuďmi, orgánmi a drogami, skončili ako sexuálne otrokyne v nevestinci v Texase. Spoločne sa snažia uniknúť ich zotročovateľom a znovu získať slobodu.(TV Markíza) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Will Wallace

Herci: Ashley Judd, Elisabeth Röhm, Jason London, Anne Archer, Sean Patrick Flanery, Madison Wolfe, Niki Koss, Courtney Gains, Matthew Ziff, Anjul Nigam, Jacquelin Arroyo, Patrick Duffy, Efren Ramirez, Brian Thompson, Amiah Miller, Vince Romo, Anjali Bhimani, Siddharth Kara, Paul Piercy, Massi Furlan

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.94.129.211 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Unesené (2017)