Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Úder 2 (2006)

Dhoom 2

Úder 2 (2006)
CZ TITULKY
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 69 %

Prehrať film nižšie

Krajina: India

Dĺžka: 152 min

Popis k filmu Úder 2

V pokačování veleúspěšného hitu stojí policisté Jai a Ali před těžkým úkolem. Pan A. – lupič a mistr mezi stratégy – hodlá v Bombaji ukrást diamant nevyčíslitelné hodnoty. Je možné mu v tom zabránit? Příběh nabitý akcí, napětím i tancem nás ve zběsilém tempu zavede až do Rio de Janeira.(Festival bollywoodského filmu) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Sanjay Gadhvi

Herci: Hrithik Roshan, Aishwarya Rai Bachchan, Abhishek Bachchan, Uday Chopra, Bipasha Basu, Rimi Sen, Mohit Chauhan, Arjun Sablok

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 100.26.176.182 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Úder 2 (2006)