Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Transformers: The Movie (1986)

Transformers: The Movie (1986)
CZ TITULKY
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 70 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA / Japonsko

Dĺžka: 84 min

Popis k filmu Transformers: The Movie

Po devatenácti letech bojů mezi Autoboty a Decepticony na Zemi se tato válka opět přesouvá na jejich domovskou planetu Cybertron. Tu se Decepticonům podářilo dobít a tak se Autoboti ukrývají na jednom ze Cybertronských měsíců a plánují útok. To však ale ještě netuší, že zanedlouho budou mít co dočinění s mnohem silnějším nepřítelem, než jsou všichni Decepticoni dohromady. K Cybertronu se totiž blíží Unicron (Orson Welles), zlé dvojče stvořitele všech Transformerů Primuse a chce zničit a pohltit celý Cybertron. Autoboti a Decepticoni, odvjevěcí nepřátelé na život a na smrt, se tak musí spojit, aby ochránili svou domovskou planetu i svoje vlastní životy.Transformers: The Movie navazuje na animovaný seriál Transformers z roku 1984, který vychází z populární série stejnojmených hraček.(Hurley) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Nelson Shin

Herci: Peter Cullen, Casey Kasem, Frank Welker, Eric Idle, Corey Burton, Scatman Crothers, Walker Edmiston, Lionel Stander, Robert Stack, Judd Nelson, Orson Welles, Leonard Nimoy, Clive Revill, Gregg Berger, BJ Davis, David Mendenhall, Norman Alden, Roger C. Carmel, Chris Latta, Michael Bell, Regis Cordic, Ed Gilbert, Susan Blu

Trailer Transformers: The Movie NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Transformers: The Movie (1986)