Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

The Mongols (1961)

I Mongoli

The Mongols (1961)
CZ TITULKY
4.0 / 5
Hlasov: 2
ČSFD 59 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Itálie / Francie

Dĺžka: 105 min

Popis k filmu The Mongols

Dobrodružno-historický film plný lásky, zrady a krutých bitiek. Poľsko ohrozujú mongolské hordy. Veliteľ poľského vojska Štefan z Krakova sa podujme na rokovania s Džingischánom, aby tak predišiel ďalšiemu krviprelievaniu. Veľký vládca Mongolov sa rozhodne pristúpiť na dohodu o mieri, avšak jeho krutý syn Ogotaj a zákerná Hulina, posadnutí vojnou, robia všetko pre to, aby ju prekazili. Koniec bojov sa tak zdá byť v nedohľadne...(curunir) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Riccardo Freda, André De Toth, Leopoldo Savona

Herci: Jack Palance, Anita Ekberg, Antonella Lualdi, Gianni Garko, Pierre Cressoy, Vittorio Sanipoli, George Wang, Gabriella Pallotta, Gabriele Antonini, Roldano Lupi, Lawrence Montaigne, Franco Silva

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu The Mongols (1961)