Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

The Hate U Give (2018)

The Hate U Give (2018)
CZ DABING
4.8 / 5
Hlasov: 5
ČSFD 66 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 132 min

Popis k filmu The Hate U Give

Starr Carter (Amandla Stenberg) je šestnásťročné dievča čiernej pleti, ktoré sa stane jediným očitým svedkom vraždy svojho najlepšieho kamaráta, ktorého chladnokrvne zastrelí biely policajt. Ocitá sa tak v nešťastnej situácii, kedy musí čeliť tlaku od jej komunity, ktorá sa skladá prevažne z chudobných černošských susedov, no a na druhej strane od bohatých, prevažne bielych žiakov jej strednej školy. Už keď mala 7 rokov, tak jej otec Maverick (Russell Hornsby) vštepoval zásady a pravidlá, podľa ktorých sa má riadiť, aby v komunite prežila. Práve teraz, po vražde jej kamaráta, nastáva čas skúšky, kedy musí Starr nájsť silu a postaviť sa za to, čo je správne.(sochoking) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: George Tillman Jr.

Herci: Amandla Stenberg, Anthony Mackie, Common, Issa Rae, Sabrina Carpenter, K.J. Apa, Regina Hall, Russell Hornsby, Lamar Johnson, Algee Smith, Dominique Fishback, Drew Starkey, Susan Santiago, James Healy Jr.

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.206.241.26 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu The Hate U Give (2018)