Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

The Cleaning Lady (2018)

Something Fierce

The Cleaning Lady (2018)
SK TITULKYCZ TITULKY
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 51 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 90 min

Popis k filmu The Cleaning Lady

Zaneprázdnená a prácou zaťažená Alice (Alexis Kendra) nemá čas ani len poupratovať svoj byt, takže keď stretne podivnú inštalatérku Shelly (Rachel Alig), ponúkne jej prácu upratovačky. Alice sa zmieta v osobných problémoch týkajúcich sa vzťahu so ženatým mužom a keďže sa chce týchto starostí zbaviť, začne tráviť so Shelly viac času. To ale nie je úplne najlepší nápad, pretože jej nová upratovačka má temné plány, ktoré rozhodne nezahŕňajú nové kamarátky.(Marceloo) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Jon Knautz

Herci: Alexis Kendra, Stelio Savante, Rachel Alig, Elizabeth Sandy, Keri Marrone

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.233.224.8 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu The Cleaning Lady (2018)