Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

The Art of Self-Defense (2019)

The Art of Self-Defense (2019)
CZ TITULKY
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 65 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 104 min

Popis k filmu The Art of Self-Defense

Casey (Jesse Eisenberg) je ušlápnutý účetní, který žije sám se svým jezevčíkem. Když se vrací domů z nákupu, přepadne ho skupinka motorkářů a brutálně ho zmlátí. Jesse skončí v nemocnici. A tak, když jde kolem školy karate, dostane nápad a začne trénovat, aby se příště ubránil. Na radu svého nového učitele přestane poslouchat vážnou hudbu a vymění ji za metal. Ze svého jezevčíka se snaží vychovat bojového psa. Sám začíná měnit vzorce svého chování. Stává se opravdovým mužem, alespoň tak to vnímá jeho učitel.(Snorlax) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Riley Stearns

Herci: Jesse Eisenberg, Alessandro Nivola, Imogen Poots, Steve Terada, Phillip Andre Botello, Leland Orser, Jason Burkey, Josh Fadem, David Zellner

Trailer The Art of Self-Defense NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.231.229.89 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu The Art of Self-Defense (2019)