Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Tanguy (2001)

Tanguy (2001)
SK DABING
4.3 / 5
Hlasov: 3
ČSFD 51 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Francie

Dĺžka: 108 min

Popis k filmu Tanguy

Je mu 28, je inteligentní a pedant. Tanguy žije celý svůj život s rodiči a nehodlá na tom během příštích let nic měnit. Ráno snídaně do postele, služka se postará o prádlo a o to ostatní dívčí návštěvy. Takže není co řešit. Ale i těm nejhodnějším rodičům jdou časem jejich děti na nervy a nastane den, kdy je nechtějí doma už ani minutu. Začíná bitva kdo s koho ...(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Étienne Chatiliez

Herci: Sabine Azéma, André Dussollier, Aurore Clément, Jean-Paul Rouve, André Wilms, Delphine Serina, Annelise Hesme, François Vincentelli, Patrick Bouchitey, Didier Caron, Julie Fournier, Arlette Thomas, Hélène Duc, Roger van Hool, Eddy Mitchell, Dorothée Blanck, Philippe Laudenbach, Nathalie Krebs, Jacques Boudet, Jean-Pierre Jorris, Sandrine Le Berre, Anthony Paliotti, Tatiana Gousseff, Patrice Thibaud, Jezabel Carpi, Richard Guedj, Antoine Valli, Éric Berger, Bunny Godillot, Francia Seguy, Jean-Michel Lahmi, Philippe Gildas, Airy Routier, Christophe Ratandra, Niels Dubost, Philippe Maymat, Emmanuelle Lepoutre, Shuxian Li, Tony D'Amario, Sachi Kawamata

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 100.26.176.182 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Tanguy (2001)