Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Svadobný hosť (2018)

The Wedding Guest

Svadobný hosť (2018)
SK TITULKY
3.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 65 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Velká Británie

Dĺžka: 94 min

Popis k filmu Svadobný hosť

Jay má tajomstvo. Odcestuje z Veľkej Británie do Pakistanu, aby sa zúčastnil svadby. Má so sebou revolver, lepiacu pásku a plán, ako uniesť budúcu nevestu. Pri úteku musí so svojou rukojemníčkou prekročiť hranicu, aby sa po strastiplnom putovaní ocitli v indickom Dillí. Známy anglický tvorca Michael Winterbottom si pre kulisu napínavého filmu zvolil štýl noir trileru. Hoci v centre príbehu sú dve postavy – muž a žena, o ich charakteroch sa divák veľa nedozvie. Roadmovie ako nekončiaca jazda viac ako na zápletku stavia na atmosféru, miesta, neznáme prostredia. Permanentný útek, rámcovaný autami, vlakmi, autobusmi a exotickým prostredím. Únos ako ironická metafora morálneho posolstva.(Art Film Fest) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Michael Winterbottom

Herci: Radhika Apte, Dev Patel, Jim Sarbh

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 34.204.194.190 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Svadobný hosť (2018)