Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Super třída na fotbale (2016)

Mister Twister at the Pitch

Super třída na fotbale (2016)
CZ DABING
2.0 / 5
Hlasov: 2
ČSFD 56 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Nizozemsko

Dĺžka: 75 min

Popis k filmu Super třída na fotbale

Pan učitel má řadu skvělých originálních nápadů a projektů, které žáky baví a rozvíjejí jejich kreativitu. Ovšem paní ředitelka rozhodne, že se musí všichni zúčastnit školního fotbalového turnaje. Pan učitel však o fotbalu nic neví a ani neví jak fotbal hrát. To co začínalo jako zábavná výzva, končí totálním chaosem, a tak se paní ředitelka ujímá trenérské funkce…(Česká televize) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Aniëlle Webster

Herci: Elisa Beuger, Raymonde de Kuyper, Maarten Heijmans, Tijn Ras, Pepijn Schoneveld, Sanne Wallis de Vries, Mike Weerts, Tibor Lukács, Leendert de Ridder, Jelle Stout, Ole Kroes, Thijs van de Veen, Jack Meershoeck, Keara Patti, Kayen Thodé, Jochen Otten, Polleke van der Sman, Roosmarijn van der Hoek, Marie-Louise Stheins, Bob Fosko, Diewertje Dir

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 100.26.176.182 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Super třída na fotbale (2016)