Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Sunset Strip (2000)

Sunset Strip (2000)
CZ DABING
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 68 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 90 min

Popis k filmu Sunset Strip

Léto 1972: úřaduje Nixon a ve Vietnamu zuří válka. Horká léta 60. let pomalu chladnou. Úsměvná komedie vás zavede na bulvár SUNSET STRIP za šesticí mladých perspektivních umělců, kteří jsou odhodláni jít za svým snem a stát se slavnými.(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Adam Collis

Herci: Simon Baker, Anna Friel, Nick Stahl, Rory Cochrane, Adam Goldberg, Tommy Flanagan, Stephanie Romanov, Darren E. Burrows, John Randolph, Jared Leto, Mary Lynn Rajskub, Krista Allen, Judy Greer, Michelle Beaudoin, Kellie Waymire, Stacey Hayes, Marcus Johnson, Noel Thurman, Ralph P. Martin, Sebastian Robertson, Dori Brenner, Jimmie F. Skaggs, Brian Gattas, Marques Johnson, Anna Berger

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.91.106.223 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Sunset Strip (2000)