Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Strážcovia pokladu (2011)

Strážci pokladu

,

Treasure Guards

Strážcovia pokladu (2011)
CZ DABING
2.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 37 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Nemecko

Dĺžka: 90 min

Popis k filmu Strážcovia pokladu

Krásna archeologička a tajný agent Vatikánu hľadajú stratený poklad kráľa Šalamúna. Počas vykopávok v jordánskej púšti archeologička a dobrodružka Victoria Carterová nájde v meste Hebron objav storočia – chrám kráľa Šalamúna a vzácny zvitok. Je označený stratenou pečaťou kráľa Šalamúna a píše sa v ňom, že kráľovi daroval sám Boh obrovský poklad. Nájsť Šalamúnovu Sieň démonov chcú však aj iní, vrátane Victoriinho otca, známeho archeológa Teddyho Cartera, ktorý je dcére čoskoro v pätách. Medzitým dostane príťažlivý a prísny Angelo, strážca pokladu a agent tajnej služby Vatikánu pokyn, aby sa dozvedel čo najviac o Victoriinom objave, pretože poklad nesmie padnúť do nesprávnych rúk. Je totiž zrejmé, že Victoria je len krôčik od objavenia pokladu kráľa Šalamúna.(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Iain B. MacDonald

Herci: Anna Friel, Raoul Bova, Volker Bruch, Florentine Lahme, Patrick Lyster, Joe Vaz

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 54.161.118.57 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Strážcovia pokladu (2011)