Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Stray (2019)

Stray (2019)
SK TITULKY
- / 5
Hlasov: 0
ČSFD 38 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 89 min

Popis k filmu Stray

Detektívka Murphy (Christine Woods) sa vracia na policajné oddelenie, kde kedysi pracovala. Hneď prvý prípad, ku ktorému sa dostala, je viac ako nezvyčajný. V opustenom sklade našli mŕtve telo ženy – prisťahovalkyne z Japonska menom Kyoko (Saki Miata). Aj po smrti stálo vo vzpriamenej polohe a nieslo známky ohňa. Ešte zvláštnejšie vyznelo stanovisko koronera – mŕtvola je stará vyše 1000 rokov a je skamenená. Murphy neostáva nič iné, ako skontaktovať pozostalých – dcéru Nori (Karen Fukuhara) a jej starú mamu, aby jej pomohli objasniť tento zločin. Starena síce rázne odmieta akúkoľvek spoluprácu, ale Nori zaujme odlišný postoj a skontaktuje sa s vyšetrujúcou policajtkou. Vrah zakrátko udiera po druhý krát a Murphy navyše zisťuje, že Nori nie je žiadna tuctová tínedžerka.(beso74) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Joe Sill

Herci: Karen Fukuhara, Christine Woods, Miyavi, Ross Partridge, Bob Bancroft, Clint Carmichael

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 35.172.111.215 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Stray (2019)