Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Stopa k pokladu (2009)

Zlatí retrívři

,

The Gold Retrievers

Stopa k pokladu (2009)
CZ DABING
1.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 18 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 90 min

Popis k filmu Stopa k pokladu

Josh Peters (Noah Centineo) je 12-ročný chlapec, ktorý si doteraz nerobil s ničím starosti. Josh si užíva letné prázdniny, skejtuje spolu so svojím neposedným psíkom – zlatým retríverom Boscom. Tomu je však koniec, pretože sa dozvie veľmi nepríjemnú správu – nové nákupné centrum vedené nemilosrdným Hectorom (Billy Zane) hrozí zničiť miestnu ekonomiku. Joshov otec chce presťahovať rodinu k starej mame, tam však Bosco nesmie ísť. Vyzerá to tak, že Joshovo leto sa skončí katastrofou. Až jedného dňa... Bosco vyhrabe zo zeme zlatý medailón s vyznačenými stopami k bájnemu pokladu conquistadorov, rozhodne sa Josh s kamarátkou Anou (Courtney Biggsová), odvážnym dievčaťom, ktoré sa len nedávno prisťahovalo s otcom Hectorom, poklad nájsť a mestečko zachrániť. Nielen deti majú však v hlavách víziu o ukrytom zlate, predbehnúť ich chcú chuligáni Wade a Profesor (Steve Guttenberg, Curtis Armstrong). Josh, Ana a Bosco musia byť pred chuligánmi o krok vpred v zdanlivo nekončiacom sa zradnom lese, plnom komplikovaných pascí a nástrah, a nestratiť sa v tmavej jaskyni. Pri hľadaní zlata Josh zistí, že nie všetko je len o materiálnom bohatstve, ale oveľa väčším pokladom je priateľstvo a vernosť...(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: James D.R. Hickox

Herci: Robert R. Shafer, Jonathan Aube, Curtis Armstrong, Michelle LaBret, Steve Guttenberg, Billy Zane, Noah Centineo

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 34.236.190.216 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Stopa k pokladu (2009)