Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Stávka na nevestu (2017)

Betting on the Bride (TV film)

Stávka na nevestu (2017)
CZ DABING
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 52 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 88 min

Popis k filmu Stávka na nevestu

Známy sukničkár a zvodca Damon tvrdí, že dokáže získať súhlas na svadbu od akejkoľvek ženy už po tridsiatich dňoch randenia. Netuší, že Melanie bude veľmi tvrdý oriešok. Už trikrát totiž utiekla spred oltára! Melanie Banningová (Karissa Lee Staplesová) už vycúvala z troch plánovaných svadieb. Pri poslednom pokuse svojmu nastávajúcemu utiekla priamo spred oltára. Rozhodla sa preto na istý čas vzdať mužskej spoločnosti a radšej sa venovať práci. Damon Hadley (Peter Mooney) je známy sukničkár, ktorý sa s obľubou posmieva všetkým kamarátom, čo sa usadili a majú deti. Sám sa ženiť nechce, no je presvedčený, že v prípade potreby dokáže zmeniť svoju situáciu zo dňa na deň. Uzavrie preto stávku so šéfom, ktorý tvrdí, že je nemožné, aby si našiel priateľku, ktorá by mu po mesiaci randenia povedala áno. Damon však netuší, že Melanie, ktorú oslovil, tak ľahko nepresvedčí. Veď už trikrát ušla spred oltára! Karta sa obráti, keď si Damon uvedomí, že sa do Melanie naozaj zamiloval.(TV JOJ) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Marita Grabiak

Herci: Karissa Lee Staples, Steve Baran, Cindy Busby, Peter Mooney, Jeff Gladstone

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 54.161.118.57 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Stávka na nevestu (2017)