Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Stávka na nevestu (2017)

Betting on the Bride (TV film)

Stávka na nevestu (2017)
CZ DABING
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 52 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 88 min

Popis k filmu Stávka na nevestu

Známy sukničkár a zvodca Damon tvrdí, že dokáže získať súhlas na svadbu od akejkoľvek ženy už po tridsiatich dňoch randenia. Netuší, že Melanie bude veľmi tvrdý oriešok. Už trikrát totiž utiekla spred oltára! Melanie Banningová (Karissa Lee Staplesová) už vycúvala z troch plánovaných svadieb. Pri poslednom pokuse svojmu nastávajúcemu utiekla priamo spred oltára. Rozhodla sa preto na istý čas vzdať mužskej spoločnosti a radšej sa venovať práci. Damon Hadley (Peter Mooney) je známy sukničkár, ktorý sa s obľubou posmieva všetkým kamarátom, čo sa usadili a majú deti. Sám sa ženiť nechce, no je presvedčený, že v prípade potreby dokáže zmeniť svoju situáciu zo dňa na deň. Uzavrie preto stávku so šéfom, ktorý tvrdí, že je nemožné, aby si našiel priateľku, ktorá by mu po mesiaci randenia povedala áno. Damon však netuší, že Melanie, ktorú oslovil, tak ľahko nepresvedčí. Veď už trikrát ušla spred oltára! Karta sa obráti, keď si Damon uvedomí, že sa do Melanie naozaj zamiloval.(TV JOJ) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Marita Grabiak

Herci: Karissa Lee Staples, Steve Baran, Cindy Busby, Peter Mooney, Jeff Gladstone

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 100.26.176.182 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Stávka na nevestu (2017)