Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Šťastné ex-Vánoce (2014)

Merry Ex-Mas

Šťastné ex-Vánoce (2014)
CZ DABING
2.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 37 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA / Kanada

Dĺžka: 90 min

Popis k filmu Šťastné ex-Vánoce

Během sněhové vánice na Vánoce, se Jessie Rogers (Dean Cain) ocitá zapadaný sněhem se svou bývalou ženou, jejím zazobaným ctitelem, svou bývalou tchýní a svou dcerou. Podaří se jim konečně vyřešit nevyjasněné pocity?(Universal Channel) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Brian Skiba

Herci: Sophie Tilson, Kristy Swanson, Dean Cain, Lochlyn Munro, Jodi Lyn O'Keefe, Ernie Hudson, Meghan Heffern, Rebecca Grant, Tony Curtis Blondell, Alyssa Gabrielle Rodriguez, Shannon Kummer, Ted Jonas, Vincent De Paul, Courtney Bandeko, Billy Malone, Trish Cook

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Šťastné ex-Vánoce (2014)