Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Špinavé dedičstvo (2008)

Desátý kruh

,

The Tenth Circle

Špinavé dedičstvo (2008)
CZ DABING
3.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 54 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Kanada

Dĺžka: 86 min

Popis k filmu Špinavé dedičstvo

Když Trixie prohlásí, že ji na večírku u kamarádky znásilnil bývalý přítel Jason, uvede tím do pohybu lavinu událostí, vedoucí k rodinné krizi. Jak daleko je schopen zajít otec, aby zachránil svou dceru? Kanadské drama vypráví o mladičké Trixie, která je jednoho večera na párty u své kamarádky údajně znásilněna bývalým přítelem Jasonem. Trixie si to nenechá pro sebe, a tak kromě policie a její rodiny o tom za chvíli vědí všichni. Dívce ovšem obvinění přinese spoustu nepříjemností. Jason zemře, když se pokusí o sebevraždu, vyšetřování případu pokračuje a rodina se ocitá v krizi. Jak daleko je schopen zajít otec, aby zachránil svou dceru? V hlavních rolích uvidíme Kelly Prestonovou, Rona Eldarda a Brittany Robertsonovou.(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Peter Markle

Herci: Britt Robertson, Ron Eldard, Kelly Preston, Jamie Johnston, Michael Riley, Molly Dunsworth, Jon Cor, Gary Levert, John Maclaren

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Špinavé dedičstvo (2008)