Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Snímek minulosti (2009)

Frame of Mind

Snímek minulosti (2009)
CZ DABING
3.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 0 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 88 min

Popis k filmu Snímek minulosti

Newyorský detektiv David Secca (Carl T. Evans), který zoufale chce začít nový život, hodlá se svou manželkou uniknout z těžkého života v New Yorku a vrací se do svého rodného města v New Jersey. Neochotně přijme práci u tamní policie. Jeho priority se ale prudce změní, když narazí na tajemný proužek osmimilimetrového filmu, který náhodou objevil ve starožitné klenotnici. Věci se opravdu dají do pohybu, když začne být zřejmé, že to, co našel, je klíčový důkaz v případu atentátu na Kennedyho.(Filmbox) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Carl T. Evans

Herci: Carl T. Evans, Arija Bareikis, Chris Noth, Tony Lo Bianco, Barbara Barrie, Vincent Curatola, Don Harvey, Noelle Beck, Sharon Angela, Kristen Ruhlin, Tara Wilson, Nick Sandow, Wolfgang Meyer, Jordan Lage

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 100.26.176.182 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Snímek minulosti (2009)