Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Smrť v skalách (2004)

Smrtící skály

,

Snowman's Pass

Smrť v skalách (2004)
CZ DABING
1.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 26 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Kanada / USA

Dĺžka: 96 min

Popis k filmu Smrť v skalách

Horolezecká sprievodkyňa Diana Pennington (Nicole Eggert) sa ešte stále nezmierila so smrťou svojho muža na skalách. A tak len s vďakou príjima ponuku Curta Seavera (Marc Singer), aby sa spoločne pokúsili nájsť jeho telo s využitím špeciálnej satelitnej technológie, ktorú vyvinula práve Seaverova firma. Lenže pri zdolávaní legendárneho úseku na skale Diana prichádza na to, že pátranie po jej mužovi bolo iba lákadlo k oveľa závažnejšej úlohe, ktorá stojí pred Seaverom a jeho spoločníkmi. Tí pátrajú po spadnutej špionážnej sonde, ktorá patrí k výbave nepriateľskej zahraničnej mocnosti. Sotva si zachráni život a teraz je uväznená na skalách, kde sa môže spoľahnúť iba na svoj inštinkt...(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Rex Piano

Herci: Nicole Eggert, Marc Singer, Mike Dopud, George Stults, Bruce Dawson

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 35.171.183.163 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Smrť v skalách (2004)