Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Škola končí (2018)

L'Ecole est finie

Škola končí (2018)
CZ DABING
3.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 55 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Francie

Dĺžka: 87 min

Popis k filmu Škola končí

Stylová třicátnice Agathe Langloisová (Bérengère Kriefová) supluje angličtinu na jedné z nejprestižnějších středních škol v Paříži. Když je však přeložena do Trouilly-sur-Selles, její svět se zhroutí. Bez přátel a rodiny se ocitá 300 kilometrů od Paříže – a jakékoli formy civilizace. Agathe je zoufalá... S postupujícím rokem - a s pomocí Raphaela (Grégory Fitoussi), chytrého učitele matematiky - si brzy začne uvědomovat, že možná přece jen není v pekle.(HBO Europe) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Anne Depétrini

Herci: Marilou Berry, Patrick Chesnais, Grégory Fitoussi, Catherine Hosmalin, Bérengère Krief, Michel Nabokoff, Camille Lellouche

Trailer Škola končí NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Škola končí (2018)