Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Siembamba (2018)

The Lullaby

Siembamba (2018)
CZ TITULKY
3.3 / 5
Hlasov: 3
ČSFD 33 %
IMDb 6/10

Prehrať film nižšie

Reklama 250x250

Dĺžka: 86 min

Popis k filmu Siembamba

Návrat do svojho rodného mesta, Eden Rock, a zahltený narodením svojho prvého rodu, Chloe van Heerden (19) sa snaží vyrovnať s materstvom. Napriek podpore svojej milujúcej matky, Ruby (35), Chloe bojuje s požiadavkou, aby bola nová mama. Neustály plač svojho dieťaťa, rastúci pocit viny a paranoie posiela Chloe do temnej depresie. So zvýšeným nutkaním chrániť svojho syna, Chloe vidí nebezpečenstvo v každej situácii. Rozrušená navštívila rodinného psychológa Dr. Timothyho Reeda (40-tych rokov), ktorý diagnostikuje svoje rušivé myšlienky a pocity úzkosti voči miernemu prípadu blahobytov. Napriek tomu sa myšlienky zhoršujú a násilnejšie. Chloe začne počuť hlasy a bzučanie detského ukoláka a vidí blikanie podivnej entity okolo jej dieťaťa. Presvedčená, že táto entita je skutočná, Chloe robí všetko, čo je v jej silách, na ochranu svojho syna. Jej úpadok dosahuje horenie a všetci sa zdá, že sa s ňou pohybujú. Zúfalá, Chloe nájde útechu v náručí svojho priateľky z detstva, Emile Hess (20-te roky). Svet okolo Chloe sa imploduje a je jasné, že ona a jej dieťa sú v bezprostrednom nebezpečenstve. Ale od čoho? Je Chloe prenasledovaný zlo alebo je to len dieťa blues?

Režisér: Darrell Roodt

Herci: Brandon Auret, Thandi Puren, Dorothy Ann Gould

Trailer Siembamba NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 54.146.206.127 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Siembamba (2018)