Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Sdílej (2019)

Share

Sdílej (2019)
CZ DABINGCZ TITULKY
2.5 / 5
Hlasov: 2
ČSFD 46 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 87 min

Popis k filmu Sdílej

Znepokojivý celovečerní debut režisérky Pippy Biancové, dvojnásobný vítěz letošního filmového festivalu Sundance, předkládá hlubokou a pronikavou sondu do problematiky sexuálního násilí a internetu, jehož role je v současné americké společnosti čím dál nestabilnější. Šestnáctiletá Mandy (vynikající Rhianne Barretová) se probudí na trávníku svých rodičů, aniž by si pamatovala, kde byla, nebo jak se sem dostala. Brzy se objeví video, na němž ji cizí muž vysvlékne do naha poté, co dívka na párty odpadne. Nejistota z toho, co mohlo následovat (a způsobit jí obrovskou modřinu na zádech), ji velice tíží, zatímco se ze všech sil snaží přijít na to, co dělat dál. Snímek "Sdílej", stylisticky sebejistá a strhující záhada se skutečnými politickými a morálními pohnutkami, učinil z Biancové odvážný a pronikavý nový hlas v americké kinematografii.(HBO Europe) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Pippa Bianco

Herci: Rhianne Barreto, Charlie Plummer, Poorna Jagannathan, J.C. MacKenzie, Nicholas Galitzine, Lovie Simone, Danny Mastrogiorgio

Trailer Sdílej NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.94.129.211 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Sdílej (2019)