Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Schôdzka naslepo (1987)

Schůzka naslepo

,

Blind Date

Schôdzka naslepo (1987)
CZ DABING
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 65 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 91 min

Popis k filmu Schôdzka naslepo

Příběh Waltera Davise, perspektivního, ale poněkud smolařského úředníka, jemuž zkazí slibnou kariéru krásná žena, podivně alergická na alkohol. Stačí sklenička šampaňského a Nadia Gates promění významný večírek pořádaný Japoncem Yakamotou, zámožným klientem firmy, v níž je Walter zaměstnán, v chaotickou vřavu končící Walterovou hodinovou výpovědí. A to bláznivá noc teprve začíná.(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Blake Edwards

Herci: Bruce Willis, Kim Basinger, John Larroquette, William Daniels, George Coe, Phil Hartman, Stephanie Faracy, Joyce Van Patten, Armin Shimerman, Timothy Stack, Mark Blum, Sab Shimono, Jack Gwillim, Mike Genovese, Brian George, Paul Carafotes, Georgann Johnson, Elaine Wilkes, Gene LeBell, Dick Durock, Graham Stark, Lyle Howry, Alice Hirson, Diana Bellamy, Julie Simone, Ernest Harada

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.233.224.8 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Schôdzka naslepo (1987)