Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Satanic Panic (2019)

Satanic Panic (2019)
- / 5
Hlasov: 0
ČSFD 43 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 89 min

Popis k filmu Satanic Panic

Sam Craft (Hayley Griffith) nemá za sebou práve najlepší deň. Začala pracovať v pizzerii ako donášačka pizzy. Kolegovia jej nechali len objednávky, pri ktorých bolo isté, že žiadne sprepitné nebude, a tak sa rozhodla vziať veľkú donášku do štvrte boháčov, mysliac si, že práve tí by jej nejaké drobné mohli hodiť. Keď jej však aj tu zabuchnú dvere pred nosom, zúfalá Sam sa rozhodne votrieť sa do domu a o sprepitné si zažiadať. Nebol to však najchytrejší ťah, v dome je práve satanistický sabat , ktorý rieši jednu pre nich nesmierne dôležitú vec – do rána potrebujú obetovať svojmu pánovi Belzebubovi pannu. A tú až doteraz nemali. Vyzerá to tak, že skutočné problémy u Sam ešte len teraz začínajú...(beso74) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Chelsea Stardust Peters

Herci: Rebecca Romijn, Jerry O'Connell, Whitney Moore, Jordan Ladd, Ruby Modine, Arden Myrin, Michael Polish, Jeff Daniel Phillips, Hayley Griffith, AJ Bowen, Nellie Sciutto, Mike E. Winfield

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.

Trailer Satanic Panic NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.231.229.89 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Satanic Panic (2019)