Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Rosamunde Pilcherová: Perie v povetrí (2004)

Pírka ve větru

,

Rosamunde Pilcher - Federn im Wind

Rosamunde Pilcherová: Perie v povetrí (2004)
CZ DABING
1.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 20 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Rakousko / Nemecko

Dĺžka: 86 min

Popis k filmu Rosamunde Pilcherová: Perie v povetrí

Julia Hammondová cestuje na prázdniny k moru, aby sa jej dcéra Pandora mohla liečiť. Po ceste skoro prídu o život, keď ich nechtiac takmer vytlačí z cesty šarmantný mladý muž menom Roger Willis. Keď sa situácia ujasní, začne s Juliou flirtovať. Tej nie je nevinný prázdninový flirt proti srsti, no po bolestnom rozchode s manželom a Pandoriným otcom sa nemieni tak skoro zaľúbiť. Svoje rozhodnutie však mení, akonáhle spoznáva tajomného sokoliara Davida Norrisa. Fascinuje ju na ňom jeho sila a pokoj. Navyše, David si výborne rozumie s Pandorou, ktorej dovolí pomáhať mu starať sa o vzácnych dravcov. Jedného rána však Pandora uvidí Davidovho obchodného partnera, zhodou okolností práve Rogera Willisa, ako potajme nakladá sokoly do auta. Sleduje ho až do prístavu, kde chce Roger klietky s vtákmi naložiť na loď a výhodne predať do cudziny. Tak sa Julia s Davidom vydávajú na dramatickú misiu, aby zachránili pred nebezpečím malú Pandoru...(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Michael Faust

Herci: Julia Bremermann, Erol Sander, Mark Keller, Thomas Fritsch, Antje Hagen, Julia Krombach

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.227.240.31 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Rosamunde Pilcherová: Perie v povetrí (2004)