Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Prey (2016)

Prooi

Prey (2016)
CZ TITULKY
4.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 60 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Nizozemsko

Dĺžka: 108 min

Režisér: Dick Maas

Herci: Bart Klever, Victor Löw, Jessica Zeylmaker, Sophie van Winden, Theo Pont, Rienus Krul, Julia Gallagher, Julian Looman, Mattijn Hartemink, Roosmarijn van der Hoek, Robbert Blokland, Wijo Koek, Kees Boot, Nick Vorsselman, Mike Libanon, Marja de Leeuw, Burt Rutteman, Gregory Samson, Laus Steenbeeke, Britte Lagcher, Lobke de Boer, Thomas Dudkiewicz, Mamoun Elyounoussi, Steye van Dam, Has Drijver, Orlando Manuel do Brito, Peter Drost, Rutger de Bekker, Alfred van den Heuvel, Rogier Schippers, Mees Slokkers, Marijn Klaver, Danny van Spreuwel

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Prey (2016)