Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Prerušená pieseň (1960)

Interrupted Song

Prerušená pieseň (1960)
SK DABING
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 72 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Sovětský svaz / Československo

Dĺžka: 99 min

Popis k filmu Prerušená pieseň

Koprodukční československo-gruzínský film netají, že slovenští vojáci museli za druhé světové války bojovat po boku hitlerovských armád proti Sovětskému svazu, avšak mnozí z nich přebíhali k Rudé armádě, protože věděli, kde je jejich místo. Bez větších potíží si získali důvěru a pomáhali otevírat oči i svým dosud váhajícím druhům, které rovněž převedli na správnou stranu. Hrdina si tam našel dokonce životní lásku. Vznikla bezproblémová idyla o situaci na frontě, zcela se míjející se skutečnými poměry.(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Nikolaj Konstantinovič Sanišvili, František Žáček

Herci: Július Pántik, Karol Machata, Viliam Polónyi, Dušan Blaškovič, Viliam Záborský, Elena Zvaríková-Pappová, Mária Markovičová, Rudolf Bachlet, Vlado Müller, Jozef Čierny, Otar Koberidze, Ľudovít Ozábal, Dodo Čičinadze, Alexandre Omiadze, Lia Eliava, Veriko Anjaparidze, Alexander Bada

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.231.229.89 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Prerušená pieseň (1960)