Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Poliši v akcii (1991)

Poldové v akci

,

Piedipiatti

Poliši v akcii (1991)
CZ DABING
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 56 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Itálie

Dĺžka: 92 min

Popis k filmu Poliši v akcii

Silvio (Renato Pozzetto) je usedlý policista, který má rád svůj klid. Do terénu chodí dost nerad, protože mu obvykle akce proti zločincům moc nevycházejí. Zato kolega Vasko (Enrico Montesano) z protidrogového je jeho přesným opakem. Vrhá se do každé akce po hlavě, vypadá jako vagabund, aby lépe splynul s pracovním prostředím", a zatáhne svého elegantního a opatrného kolegu do riskantního případu, který mu byl ke všemu odebrán. Vasko a Silvio jsou nuceni čelit nebezpečí a absolvovat četné krkolomné honičky a souboje, při nichž jde o život. Podaří se jim chytit velkou rybu – samotného šéfa podsvětí! Škoda jen, že smetanu za zásluhy slízne někdo jiný…(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Carlo Vanzina

Herci: Enrico Montesano, Renato Pozzetto, Antonio Ballerio, Pino Ammendola, Victor Cavallo, Tony Raccosta, Giorgio Trestini, Luigi Petrucci, Roberto Della Casa, Francesco De Rosa

Trailer Poliši v akcii NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.91.106.223 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Poliši v akcii (1991)