Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Pole snov (1989)

Hřiště snů

,

Field of Dreams

Pole snov (1989)
CZ DABING
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 72 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 102 min

Popis k filmu Pole snov

Když ho postavíš, splní se ti to. Tato slova inspirují farmáře z Iowy Raye Kinsella (Kevin Costner), aby se vydal vstříc SNU, na který již dlouhá léta myslí. Povzbuzován svou ženou Annie (Amy Madigan), Ray začne měnit své kukuřičné pole v HŘIŠTĚ, na němž se SNY dokážou změnit ve skutečnost. Ve svém počínání se setkává se samotářským aktivistou Terencem Mannem (James Earl Jones), tajemným Grahamem (Burt Lancaster) a dokonce i legendárním Shoeless Joe Jacksonem (Ray Liotta). HŘIŠTĚ SNů je vřelý film, který dokázal nadchnout kritiky i diváky jako žádný jiný film své generace. Je oslavou všech, kdo se nebojí snít.(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Phil Alden Robinson

Herci: Kevin Costner, Amy Madigan, Gaby Hoffmann, Ray Liotta, Timothy Busfield, James Earl Jones, Burt Lancaster, Frank Whaley, Steve Eastin, Dwier Brown, Larry Brandenburg, Anne Seymour, Lee Garlington, Art LaFleur, Brian E. Frankish, Robert Kurcz, Michael Milhoan, Kelly Coffield Park, Charles Hoyes, Ed Harris, Ben Affleck, Matt Damon, Geoffrey Nauffts, Mike Nussbaum, Fern Persons

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 100.26.176.182 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Pole snov (1989)