Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Perfect Blue (1998)

Perfect Blue (1998)
CZ TITULKY
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 81 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Japonsko

Dĺžka: 81 min

Popis k filmu Perfect Blue

Zpěvačka Kirigoe Mima opustí své úspěšné hudební trio a těší se na skvělou kariéru herečky. Získá sice vysněnou roli, ale její život se začíná rozpadat. Skutečnost a halucinace se mísí v hrozivém světě, kde nevinnost umírá a sny se mění v noční můry. Objeví se webová stránka, která popisuje nejintimnější detaily Mimina života. Jejím přátelům a kolegům vyhrožuje neznámý šílenec. Když začnou umírat, propadá se bezmocná a vyděšená Mima do nebezpečných paranoidních představ.(Animefest) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Satoši Kon

Herci: Rika Macumoto, Šin'ičiró Miki, Hidejuki Hori, Šinpači Cudži, Kišó Tanijama, Akio Sujama, Emi Motoi, Jósuke Akimoto, Masaši Ebara, Emi Šinohara, Šiho Niijama, Kijojuki Janada, Joku Šioja, Kaori Minami, Megumi Tano, Osamu Hosoi, Kjósei Cukui, Kóiči Tóčika, Tóru Furusawa, Džunko Iwao

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.210.23.15 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Perfect Blue (1998)