Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Otherhood (2019)

Whatever Makes You Happy

Otherhood (2019)
CZ TITULKY
5.0 / 5
Hlasov: 2
ČSFD 63 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA / Velká Británie

Dĺžka: 100 min

Popis k filmu Otherhood

Tři dlouholeté přítelkyně (Angela Bassett, Felicity Huffman, Patricia Arquette) se cítí opomenuty svými dospělými syny na den matek. A tak opouští své předměstí a vydávají se do New Yorku své syny překvapit. Přitom si uvědomí, že jejich synové nejsou jediní, jejichž životy potřebují změnu.(marky.04) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Cindy Chupack

Herci: Angela Bassett, Patricia Arquette, Felicity Huffman, Becki Newton, Jake Lacy, Heidi Gardner, Afton Williamson, Tim Bagley, Stephen Kunken, Molly Bernard, Jake Hoffman, Sinqua Walls, Eve Lindley, Damian Young, Elizabeth Cappuccino, Mario Cantone, Emily Tremaine, Frank De Julio, Kate Easton, Rosanny Zayas

Trailer Otherhood NOVÉ

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.94.129.211 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Otherhood (2019)