Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Operation Dunkirk (2017)

Operation Dunkirk (2017)
CZ TITULKY
1.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 12 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 95 min

Popis k filmu Operation Dunkirk

Dunkirk, rok 1940. Poručík Galloway (Ifan Meredith) dostal na prvý pohľad jednoduchú misiu. S malou päťčlennou jednotkou sa má vybrať na nepriateľské územie a vyzdvihnúť nemeckého vedca, ktorý sa rozhodol vyzradiť britskej vláde špeciálny algoritmus na zostrojenie radaru. To by oslabenej britskej armáde mohlo pomôcť odolať blížiacej sa nemeckej ofenzíve. Keď jednotka dorazí na miesto určenia, zisťuje, že realita je úplne iná. Oblasť je prehľadávaná nemeckou jednotkou vedenou krutým Strasserom (Michael Wouters), nešťastný vedec je už po smrti, a jediný, kto pozná cenný algoritmus, je členka francúzskeho odboja Angelique (Kimberley Hews). Galloway ju musí dopraviť do bezpečia za každú cenu.(beso74) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Nick Lyon

Herci: Ifan Meredith, Kimberley Hews, Michael Wouters, Kyle Hotz, Tyler Cole, Conner P. Kelley, Darren Hill

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 18.205.109.82 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Loading...

Komentáre k filmu Operation Dunkirk (2017)