Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

One Week Friends (2017)

Isshukan Friends

One Week Friends (2017)
CZ TITULKY
5.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 62 %

Prehrať film nižšie

Krajina: Japonsko

Dĺžka: 120 min

Popis k filmu One Week Friends

Hase Júki by se rád spřátelil se spolužačkou Fudžimijou Kaori, ale není to vůbec snadné. Dívka se neustále straní ostatním a je poměrně nepřístupná. Proč vlastně Kaori odmítá se s Júkim sblížit? Protože každý týden zapomíná, co se ten minulý událo. Pokud by se s ním stala kamarádkou, za týden by na to zapomněla. I když mu Kaori nakonec prozradí pravý důvod, tak se Júki nenechá odradit a s Kaori se sblíží.(Zíza) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Šósuke Murakami, Masanori Murakami

Herci: Kento Jamazaki, Haruna Kawaguči, Takaši Macuo, Seika Furuhata, Šigejuki Tocugi, Masahiro Kómoto, Keisuke Okada, Šúhei Uesugi, Sajuri Kokušó, Sairi Itó, Rjó Iwase

Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.231.229.89 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu One Week Friends (2017)