Výzva k pomoci ľuďom z bytového domu v Prešove
Aj nás zasiahla správa o udalostiach v Prešove. Preto by sme chceli vyzvať a poprosiť vás, našich priateľov, o podporu pre ľudí zasiahnutých touto udalosťou. Verejný účet na ich podporu nájdete na oficiálnych stránkach mesta Prešov.

Ďakujeme za ľudí a pridávame sa k pomoci :(

Katalóg online filmov

Ďalšie roky
Žánre
Ďalšie žánre

Od deviatej do piatej (1980)

Nine to Five

,

Od devíti do pěti

Od deviatej do piatej (1980)
CZ DABING
3.0 / 5
Hlasov: 1
ČSFD 63 %

Prehrať film nižšie

Krajina: USA

Dĺžka: 110 min

Popis k filmu Od deviatej do piatej

Judy Bernly utekl manžel se svou sekretářkou. Judy je nyní sama sekretářkou ve velké korporaci. Violet Newstead, vedoucí kanceláře, ji zasvěcuje do chodu kanceláře - a do práce pro jejich sprostého, šovinistického šéfa Franklina Harta ml. Když Hart přeskočí Violet, jdou společně (ještě s další sekretářkou, Doralee Rhodes) utopit žal do místního baru a později do Doraleena domu. Tam sní o pomstě za všechny ústrky a ponížení. Když se díky zmatku začnou domnívat, že otrávili Hartovi kávu, začíná se roztáčet bláznivý kolotoč událostí - unesou šéfa, začnou měnit chod kanceláře.(oficiální text distributora) [Zdroj: ČSFD]

Režisér: Colin Higgins

Herci: Jane Fonda, Lily Tomlin, Dolly Parton, Dabney Coleman, Sterling Hayden, Elizabeth Wilson, Henry Jones, Lawrence Pressman, David Price, Earl Boen, Elisabeth Fraser, Renn Woods, Eric Mansker, Michael DeLano, Peter Hobbs, Ray Vitte, Helene Heigh, Terrence E. McNally, Norma Donaldson, Brad David, Tom Tarpey

Ospravedlňujeme sa za nefunčnosť tohto filmu. Vyššia moc znemožnila prehrávanie videí.

Na náprave intenzívne pracujeme. Priebežne opätovne nahrávame tie najlepšie filmy.
Na stránku pravdepodobne pristupujete z blokovanej krajiny.

Ak máte záujem sledovať filmy, overte svoj prístup a kliknite na tlačidlo Overiť prístup. Následne budete mať prístup k sledovaniu filmov na 3 hodiny.
TIP
Filmy budete môcť sledovať aj nepretržite, ak nám pošlete Vašu ip adresu 3.233.224.8 na náš e-mail, ktorý nájdete v sekcii Kontakt a my ju pridáme do zoznamu povolených.
Kajot
Loading...

Komentáre k filmu Od deviatej do piatej (1980)